יש לכם רעיון לפטנט ? כך גם למליוני אנשים אחרים ברחבי העולם – ההבדל שמפריד בין יזמים שמצליחים להפוך את החזון למציאות ולכאלה שנכשלים לרוב יהיה בשלב הרעיון – חלק יוותרו מראש לאחר שיראו עד כמה העבודה על יישום הרעיון דורשת מהם זמן כסף ואנרגיות מרובים, וחלק ייכשלו פשוט בגלל שהם לא הצליחו למנף רעיון טוב לפטנט מבלי ליפול במכשולים הקלאסיים הראשוניים על הדרך.

אחרי שגיבשתם רעיון לפטנט הגיע הזמן לבדוק האם כבר יש פטנט כזה בעולם ! במידה וכן, לא תוכלו לרשום פטנט, או שתוכלו לחשוב על רעיון דומה בקונסטלציה אחרת, לרוב השוני בין פטנטים דומים יהיה במכאניזם עצמו.

במידה וגילו שאין פטנט כמו שלכם בעולם תוכלו לבצע תהליך של בקשה לפטנט שהוא מורכב בפני עצמו.

אף אחד לא אמר שזה יהיה קל, זה אפילו הולך להיות קשה ומאתגר, אבל אין ספק שעזרה מקצועית מצוות מנוסה אשר מכיר מקרוב את עולם הפטנטים כבר שנים רבות – יוכל לעזור לכם למנף את הרעיון שלכם ולהגיע לשלב של בקשה לפטנט על הצד הטוב ביותר.

חברת o.solutions הוקמה לאחר שנים רבות של עיסוק בתכנון ופיתוח פטנטים, פיתוח מוצרים וטכנולוגיות, פיתוח עסקי וגיוסי השקעות.

תהליך רישום פטנט בישראל הינו תהליך אשר דורש עזרה לצד היזמים – חברתנו תוכל לעזור לכם בתהליך על הצד המקצועי ביותר.

חברת o.solutions פועלת כגוף ניהול והובלה בשלושה תחומים מרכזיים:

  • תכנון ופיתוח הפטנט בצורה אופטימאלית.
  • תכנון ופיתוח המוצר או הטכנולוגיה.
  • תכנון ופיתוח עסקי עבור המוצר/מיזם/החברה אשר שהינם תולדה של שילוב נכון בין הקניין הרוחני/ידע/פטנט לבין הטכנולוגיה והפן העסקי, בצורה אופטימאלית.

יש לכם שאלות נוספות לגבי רעיון לפטנט ? מעוניינים להגיע אל השלב של בקשה לפטנט על הצד הטוב ביותר ? התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם בהקדם.